Rajdowcy na stadionie
Dodane przez admin dnia Kwiecień 27 2020 18:58:51
W dniu wczorajszym, 26 kwietnia w godzinach popołudniowych grupa osób (3/4 osoby) samochodem marki SEAT LEON, wjechała na murawę klubu "ŁKS Promnik", co doprowadziło do powstania licznych śladów na głównej płycie boiska.

Posiadamy świadków, którzy widzieli całe zajście oraz materiały dowodowe w postaci zdjęć, na których wyraźnie widać numer rejestracyjny samochodu.

Osoby odpowiedzialne za całe zajście mają czas do końca tygodnia, aby zgłosić się i przyznać do winy. Sprawa trafia na policję.

Zgodnie z obowiązującym prawem za popełnienie przestępstwa zniszczenia mienia grozi kara pozbawienia wolności! Ponadto osoby, które są odpowiedzialne za całe zajście nie zastosowały się do zasad obostrzeń obowiązujących w ostatnim czasie spowodowanych pandemią koronawirusa, za co grozi kara grzywny w wysokości 5 tysięcy złotych.

Przez ponad 90 lat w pracę społeczną na rzecz klubu angażuje się wielu sponsorów, kibiców, piłkarzy oraz osób blisko związanych z klubem dlatego NIE ZOSTAWIMY TEGO TAK! OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA CAŁĄ SYTUACJĘ ZOSTANĄ POCIĄGNIĘTE DO ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE KARYGODNE ZACHOWANIE!

PROSIMY WSZYSTKICH O UDOSTĘPNIENIE POSTA!!!
Obraz może zawierać: niebo i na zewnątrz

TEXT SKOPIOWANO Z - FACEBOOK - ŁKS Promnik Łaskarzew

Rozszerzona zawartość newsa