TOP GUN - Najlepsi na Mazowszu
Dodane przez admin dnia Grudzień 10 2019 21:41:09

TOP GUN - Najlepsi na Mazowszu, zwycięzcy BE FIT Mazovia Open Cup 2019 Najlepszy klub na zawodach w województwie Mazowieckim!!! Pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej za najlepszy klub!!! Ponad 70 medali: 19 złotych 24 srebrne Ponad 30 brązowych 1 miejsce za najlepszy klub.
Byliśmy bezkonkurencyjni, zostawiliśmy innych daleko w tyle mimo iż nasi zawodnicy trenują tylko kilka miesięcy i mają tylko białe pasy i białe z żółtą belką.
Wielkie gratulacje dla naszych zawodników i trenerów!!! Pierwsze Zawody w wykonaniu zawodników klubu z Łaskarzewa i Garwolina i od razu taki wynik. W zawodach wzięli udział dzieci i młodzież od 3 do 18 roku życia. Z naszego klubu wzięło udział 42 zawodników i wrócili z oszałamiający sukcesem.
Widać że regularne treningi i ciężka praca opłaciła się. Tego wieczoru Szkoła sztuk walk TOP GUN była najsławniejszym klubem na zawodach, a Łaskarzew i Garwolin najsławniejszymi miastami w całym Legionowie. 2 tygodnie temu wielki sukces trenerów szkoły na pucharze Polski, a teraz ogromne osiągnięcie uczniów z TOP GUN.
Ogromne podziękowania dla naszych sponsorów: Denta - Medica Raft - Tech Apteka ul. Warszawska 10 Łaskarzew, oraz za wsparcie Klubu Promnik Łaskarzew i rodzicom , którzy tak wspaniale kibicowali naszym podopiecznym. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do trenowania w Najlepszym klubie na Mazowszu


Rozszerzona zawartość newsa